• Обновено
2 ПАРЧИЊА За Nokia Lumia 800 900 N9 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Dock Приклучок Поправка Дел

2 ПАРЧИЊА За Nokia Lumia 800 900 N9 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Dock Приклучок Поправка Дел

Buyers rating:
DEN 33.12

Залиха


Опис :
A-100% висок квалитет.
B - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.
C - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
Д - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
E - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
F-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Полнење Port /2 PCS

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
800/900/N9
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
DDONG(电子设备)

Најдобри понуди