• Обновено
JEXXI Романтична Австриската Кристал 925 Фунта Сребрен Накит Срцето Pendant Ѓердани Лост Назад Обетки Жена Додатоци Подарок

JEXXI Романтична Австриската Кристал 925 Фунта Сребрен Накит Срцето Pendant Ѓердани Лост Назад Обетки Жена Додатоци

Buyers rating:
-34 % DEN 143.00
DEN 216.96

Залиха


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу

Основни карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
S201
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип:
925 Sterling silver
Ѓердани Тип:
Синџири
Накит Главен Материјал:
Сребро.
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобри понуди