• Обновено
2 парчиња/Постави Нови Мама и Бебе Злато Лист Headband Сет За Коса додатоци за Појавување на Headband Бебе и Го Headwrap Подароци

2 парчиња/Постави Нови Мама и Бебе Злато Лист Headband Сет За Коса додатоци за Појавување на Headband Бебе и

Buyers rating:
-8 % DEN 91.00
DEN 98.88

Залиха

Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Плаќање 1. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. За вашите добри, ве молиме да се земе некои фотографии пред да се врати во нас. Не се отвори спорот без комуникација. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Во светот превозот.
-Боја : U Изберете Големина : Возрасни 18in,Бебе 15in -Функција : Совршен за бебе туш,роденден и семејството фото Забелешка : Гаранција 1. Ние ќе настојуваме да го замени сите скршени предмети. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да се свесни дека сите се враќа мора да биде во оригинална амбалажа.) кога ќе се направи исплата. Ви благодариме!. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн. Политика На Враќање 1. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Превозот 1. Секоја наплата на износот само ќе го покрие износот на вашиот откуп и нема да се подразбира секоја поштенски / пакување. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ние само брод да се потврди адреси. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.

Основни карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
2016-07-30A
Возраст Опсег:
5M,18 МИЛИОНИ,8M,23M,13M,20М,7M,11M,17M,9M,4M,14M,3M,12M,16М,15 МИЛИОНИ,2M,0-1M,21M,19M,10M,24M,6M,22M,1M
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Hongmao
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Материјал Состав:
Акрилик
Повод:
партија,фото,подароци
headband големина:
боја:
Количина:
2 парчиња/set
бебе headband:
мајка бебе headband сет

Најдобри понуди