• Обновено
3pairs Wholsale Цврста Топка Обетки Жолто Злато Исполнет Женска Девојки Студ Обетки Мазна Круг

3pairs Wholsale Цврста Топка Обетки Жолто Злато Исполнет Женска Девојки Студ Обетки Мазна Круг

Buyers rating:
-20 % DEN 383.00
DEN 478.08

Залиха

Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена.
Враќање
Ио нашето задоволство е наш приоритет.Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници. Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена . Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне во решавање на проблемот што е можно поскоро да се направи сте задоволство, јас длабоко верувам дека комуникацијата е најдобар мост за нас!. другите земји обично трае околу 30-45 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јужна Америка, Африка, обично трае околу 35-55 дена да се вашата рака;
3 .
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек. кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија.
Превозот
1. КАКО што сите знаеме, времето за испорака зависи од испорака Компанија и локалните обичаи/давачки, или временските услови, итн. Она што е исполнет злато
Злато исполнет Накит е дебел солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полу-скапоцени метали од страна на напредни машински процес.се надевам дека ќе се разбере неконтролирано превозот време, ако не можете да примите објект во времето , ве молиме контактирајте со нас на прв и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за што побрзо .
Злато позлатен накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа isnâ â ™т чиста цврст златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A.

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
E557
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
kakaxi
Метали Тип:
Злато Позлатен
боја:
жолта,златна
Пол:
деца,девојка,жена,дама
Тип:
Студ Обетки
Обликот:
dragonfly
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Назад Наоѓање:
пеперутка тока

Најдобри понуди