• Обновено
Нови Грција Перница Случај Обичај Свадба Pillowcase Покрие Случаи Подарок Zippered Правоаголник Перница Случај 18-1-30

Нови Грција Перница Случај Обичај Свадба Pillowcase Покрие Случаи Подарок Zippered Правоаголник Перница Случај

Buyers rating:
-21 % DEN 379.00
DEN 479.52

Залиха


Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите еден-двострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Плоштад големина : 8 X8inch (20 X20cm) 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) 18x18inch (45x45cm) 20x20inch (50x50cm) 24x24inch (60x60cm) Правоаголни големина : 14 X18inch(35 X45cm) 16 X24inch(40 X60cm) 18 X30inch(45 X75cm) 20 X30inch(50 X75cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница на сликата подолу се потребни за да се покаже ефектот на слика, не за продажба на стоки!! (Само продаде pillowcases).

Основни карактеристики

Големина:
35x45cm two sides, 40X60cm two sides, 45X75cm two sides, 50X75cm two sides
Бренд Име:
shunqian
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
Стил:
Обична
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Тип:
Декоративни Pillowcases
Ткаенина Count:
60
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
Retangle
тема count:
400TC
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обична Обоена
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри понуди