• Обновено
MissRDress Розово Злато Sash Rhinestones Лента венчаница Појас Кристал И Бисери Булчински Појас YS845

MissRDress Розово Злато Sash Rhinestones Лента венчаница Појас Кристал И Бисери Булчински Појас YS845

Buyers rating:
DEN 475.20

Залиха

Добредојдовте на Miss RDress продавница
Мило да ви се исполнат тука
Имаме работено во булчински додатоци многу години. И ние имаме добра талент на најпопуларните стока во светот. Нашата продавница е сите производи дизајниран од страна на стручен тим. Нашата филозофија дека висок квалитет и високо ниво на услуга на клиентите, за цело време, која може да се потпре на.
Ако имате некои идеи за свадба додатоци, можете да контактирате со нас, кажи ни треба она. Само ти може да ни обезбеди добра слика за тоа што сакате, а потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го направи тоа.
Навистина сакате да имаат добар купување време во нашата продавница.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
MissRDress
Декорација:
Дијаманти
Број На Модел На:
YS845
Материјал:
Полиестер
На rhinestones големина:
6.69 инчен должина x 2.36 инчен ширина (17cm x 6cm)
на панделки големина:
106inch (270CM) x 1.57 инчен(4CM)
Употреба:
Свадба појас,Деверуша фустан,свадба партија настан фустан...
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
превозот:
e-пакет AliExpress Стандард за Испорака (Кина 7-29days)
Пакување:
Објектот ќе биде предаден во мала кутија која може да се направи тоа многу безбедно

Најдобри понуди