• Обновено
ADDA AD1212UB-A73GL 12025 12V 0.50 НА 12CM 4 жица за контрола на температурата фан кутија

ADDA AD1212UB-A73GL 12025 12V 0.50 НА 12CM 4 жица за контрола на температурата фан кутија

Buyers rating:
-14 % DEN 536.00
DEN 623.52

Залиха


Бренд ADDA Големина : 120*120*25мм Доведе линија должина : 4 PIN Имајќи тип : Топката, имајќи (двојно топката имајќи) Брзина : 2500 RPM + 10% Воздух волумен : 87.870 CFM Бучава : 39.1.5 d B/Оценет напон : 12 V Струја : 0.50 Фан интерфејс : 4 Pin Нето тежина : 156 грама Линија должина : околу 25СМ

Основни карактеристики

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ADDA
Моќ Интерфејс:
4PIN
Фан Големина:
120x120x25mm
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Број На Модел На:
AD1212UB-A73GL
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа

Најдобри понуди