• Обновено
BUF Смола Занает Статуи За Декорација Черепот Креативни Черепот Статуа Скулптура Дома Декорација Додатоци за Декорација на ноќта на Вештерките

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Черепот Креативни Черепот Статуа Скулптура Дома Декорација Додатоци за

Buyers rating:
-20 % DEN 746.00
DEN 932.16

Залиха

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Черепот Креативни Черепот Статуа Скулптура Дома Декорација Додатоци за Декорација на ноќта на Вештерките
1. Опис : BUF Смола Занает Статуи За Декорација Черепот Креативни Черепот Статуа Скулптура Дома Декорација Додатоци за Декорација на ноќта на Вештерките
2. Материјали : заштита на Животната средина смола .
3. Боја : Како На Сл
4. Изработка : рачно изработени резба, се насликани и сепија ефект .
5. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, фестивал, birthday (роденден), бизнис, подарок, сувенири и активности слави итн.
6. Место на Потекло : Кина
7. Пакување : 1pc спакувани Во Една Кутија
1.Бесплатен Превозот : Обично Ние брод од Страна на Кина Пост За Повеќето Земјата За Слободни,Таа ги Зема Околу 10-60 Days Зависи Од Различни држави.
2.Ако Им се Потребни Во Итни,ве Молиме Изберете Експрес : ТНТ,UPS-от,DHL, Или FEDEX,Тоа Трае Околу 3-5 Дена Зависат Од друга Земја ,Но Ова Ќе Треба Дополнителни Превозот Надомест И Ќе Мора Да Плати Exprss Цена
Ние ги Поддржува Следниве методи на плаќање Alipayments Направени На Aliexpress И Обработуваат Преку Alipay

Основни карактеристики

Бренд Име:
BUF
Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Европа
боја:
како на слика
Функција:
Дома Декорација/Подарок
Функција:
черепот статуа

Најдобри понуди