• Обновено
Бебе Девојки Облека Поставува Есен Деца Долг Ракав Суичери Одговара Симпатична Цртан Филм Фокс Облека Деца Облека

Бебе Девојки Облека Поставува Есен Деца Долг Ракав Суичери Одговара Симпатична Цртан Филм Фокс Облека Деца Облека

Buyers rating:
DEN 975.36

Залиха

Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни.
Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или да ја испратите со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена.) : Нормално доаѓањето на дестинација 3-8 Работни дена.
Ве молиме имајте во предвид дека : сите неисправни предмети мора да се врати во рок од 2 месеци од денот на купени за размена или наплата.
Објектот на локација во Кина, и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Ние обезбедуваме 60 дена размена гаранција за услугите од датумот на купување, ако објектот е неисправен.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја. Ако не сте сигурни за големината или нешто друго,pls бидат слободни да побарате од нашата служба за корисници. Експрес (DHL/EMS, итн. Сите предмети ќе биде предаден, нормално во рок од 48 часа по приемот на уплатата, освен правни одмор. Регистрирани пост за повеќето од земјата) : Нормално доаѓањето на дестинација 18-29 дена. Купувачот мора да се врати ставки на нашите Кина канцеларија во неговиот/нејзиниот сопствен трошок на пост-страница. Pls напомена : ова не значи нема проблем дефинитивно во обичај во друга главна земја.
На следете е проценето време табелата со пријавени
Ако објектот е изгубен за време на превозот со Регистрирани пост, ве молиме оставете за пријавување од страна на поштата.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Бренд Име:
Gaorui
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобри понуди

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство

477 DMC светот стандардна боја Светли бои360 степени по паста е завршена30% поголема количина на дијамант1.1,1,�

DEN 172.00 337.44