• Обновено
SINOBI Врвот Бренд Спорт Види Мажите се Види Водоотпорен Воена Зглоб часовници Мода за Мажи Види Relogios Masculino Reloj Hombre

SINOBI Врвот Бренд Спорт Види Мажите се Види Водоотпорен Воена Зглоб часовници Мода за Мажи Види Relogios Masculino

Buyers rating:
-49 % DEN 672.00
DEN 1316.64

Залиха


SINOBI Врвот Бренд Спорт Види Мажите се Види Водоотпорен Воена Зглоб часовници Мода за Мажи Види Relogios Masculino Reloj Hombre
Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел на Нашите пакување. Не вклучувајќи кутија ние ќе го избере најбрз начин за вас! Ви благодариме за разбирањето! Бренд : SINOBI Часовници категории : Мажите се Види стил : мода секојдневен луксуз воена спорт Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот на Бендот Band materal : Кожа Затворач тип : Pin тока Големина и тежина бенд lenght : 26 cm Dial дијаметар : 4.6 cm Dial дебелина : 1.3 см Бенд ширина : 2,2 см Види тежина : 70 g Пакет 1 X види Водоотпорен опис водоотпорен 30m

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
SINOBI
Бендот Должина:
26cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Нуркач
Број На Модел На:
sinobi види мажи
Dial Дијаметар:
46mm
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
стоки:
Врвка за околу часовници
Стил:
моден секојдневен луксуз воена soprts
Пол:
Мажите се Види
Објектот:
види
Тип:
види мажи
Карактеристики:
мажите се види
Производот:
Часовници
Тип На Објект:
часовникот
подарок:
Relogio Masculino
стоки тип:
reloj hombre

Најдобри понуди