• Обновено
CNC Стожерот Кочница Спојки Држела За Suzuki DRZ400S DRZ400SM DRZ400 00-15 DR250R 96-00 DRZ д-р MX Enduro Supermotard Dirt Bike

CNC Стожерот Кочница Спојки Држела За Suzuki DRZ400S DRZ400SM DRZ400 00-15 DR250R 96-00 DRZ д-р MX Enduro Supermotard

Buyers rating:
-15 % DEN 974.00
DEN 1146.24

Залиха

Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
CNC машински и тешко anodised.
Стандардната боја : злато како слика(имаме друга боја во парк , само да не контактирате за ако имате потреба друга боја).
Цената за поставување на раководни позиции(сопирачките и спојката).Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Превозот време како што се следниве : 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Alipay е Prefered.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
100% Сосема Нов. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Основни карактеристики

боја:
Златна, Портокалова, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
L40R42
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум

Најдобри понуди