• Обновено
YOYOYU Ѕид Decal Цитати Кујната Е Каде Срцето Е Винил Ѕид Налепници Модерен Дизајн, Мода Дома Декор Внатрешни работи DIYCY74

YOYOYU Ѕид Decal Цитати Кујната Е Каде Срцето Е Винил Ѕид Налепници Модерен Дизајн, Мода Дома Декор Внатрешни

Buyers rating:
-23 % DEN 226.00
DEN 292.80

Залиха


Производи За Подетални Информации :
Бренд :
YOYOYU
Материјал :
Винил ПВЦ
Точка Не :
CY74
Карактеристики :
Еко-пријателски
Бои :
40 бои
Прилагодено :
yes
Големина на :
42 X21 CM/ 57 X28 CM/ 85 X42 CM
Ако ви треба" custom color " ,pls ни остави порака за боја можете да изберете од нашите боја на табелата , можете да ги s крај нас на белешка за време на објектот ја потврдуваат страница и да ни испратите порака откако ќе го купите ако изберете друга боја и не се спомене барање , ние ќе ви ја испратиме како defaulut боја -црна
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Основни карактеристики

боја:
H601 Бела, Златен, H627 Сива, H607 Оган Црвена, H619 Зелена, Друга Боја
Големина:
42x21cm, 85x42cm, 57x28cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
CY74
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
големина прилагодени:
Yes
Бои:
40 Бои
квалитет:
Висок
Материјал:
Винил

Најдобри понуди