• Обновено
фабриката ОЕМ ЛОГОТО Медали со панделки ниска цена Прилагодена метал антички сребрен медали

фабриката ОЕМ ЛОГОТО Медали со панделки ниска цена Прилагодена метал антички сребрен медали

Buyers rating:
-18 % DEN 25584.00
DEN 31200.00

Залиха

Примерок време 3-5 дена 12. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и ПОЗИТИВНИ повратни информации е многу важна за нас.ОЕМ ве молиме контактирајте да разговараат за понатамошни; секое време е добредојдена 10. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Облик : според клиентот дизајн 7.Употреба на подарок, бизнис подарок, промотивни подароци, декорација, сувенири, тим симбол, игра логото, означете состанок, здружението марка итн
Превозот наредби се да користите Кина Пост парцела, DHL, UPS-от ,FEDEX и така натаму испорака. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред да купите или по него; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди 9.Примерок цена да се преговараше 11.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Логото логото може да биде свила-филтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Најголемиот дел на олово-time : 10days (Ние исто така нудиме забрзан производство, специфична ситуација, ве молиме контактирајте со нас) 13.Минималната Количина : Без минимален лимит за било која нарачка 8. (Треба само да се обезбеди производот фотографии или ЛОГОТО датотека или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.

Основни карактеристики

Тема:
Патриотизам
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Техника:
обложено
Бренд Име:
CSYSCF
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Медал
OEM/ODM :
ДА,НИЕ МОЖЕ ДА СЕ
Обликот:
може да custom
Големина:
може да custom

Најдобри понуди