• Обновено
20pcs Метал Пролет Батеријата Контактирајте со Сребрена Плоча За АА ААА Батерии 14.5 x 9mm

20pcs Метал Пролет Батеријата Контактирајте со Сребрена Плоча За АА ААА Батерии 14.5 x 9mm

Buyers rating:
-41 % DEN 37.00
DEN 62.40

Залиха


BI0004119
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : метал
Боја : сребрена
Големина : прибл. 14.5 * 9mm
Погоден за АА/AAA батерии.
Пакет се вклучени :
10 Пара x Батеријата Пролет Контакт
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
батеријата пролет контакт
Бренд Име:
Mayitr
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Стил:
Други
Употреба:
Други
Оптоварување Тип:
Други

Најдобри понуди