• Обновено
3PCs по Поставите Бебето Девојки 1-ви Роденден Romper Шест слоеви Jumpersuit Headband Чевли за 0-24Months

3PCs по Поставите Бебето Девојки 1-ви Роденден Romper Шест слоеви Jumpersuit Headband Чевли за 0-24Months

Buyers rating:
-35 % DEN 624.00
DEN 959.52

Залиха


Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;
0~6months : 44cm/17.32" во градите, 36cm/14.17" во должина;
6~9months : 46cm/18.11" во градите, 38cm/14.96" во должина;
9~12months : 48cm/18.89" во градите, 40cm/15.74" во должина;
12~24months : 50cm/19.68" во градите, 42cm/16.53" во должина;
Фустан во romper стил, 2 копчиња дизајн за лесна промена на пелена;
Пакетот вклучува : 1 PC romper, 1 PC headband, 1 PC здолниште;
Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;
Испратени до САД преку E-пакет (USPS) преземање на 10-25 работни дена да испорача;
Испратени до Русија преку Кина E-пакет услугата за преземање на 10-30days. да се испорачуваат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека примачот име е полно име;
Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 15-35working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, поради строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.
За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.

Основни карактеристики

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
Marlegard
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Јака:
О вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
фустан стил:
Кавга туту
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Симпатична
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Мешавина памук
Број На Модел На:
Слатка
Ткаенина Тип:
Полиестер

Најдобри понуди