• Обновено
1/1.3/2MP Опционална Поддршка за 4G Sim Картичка Мобилен Далечински Управувач GSM Камера

1/1.3/2MP Опционална Поддршка за 4G Sim Картичка Мобилен Далечински Управувач GSM Камера

Buyers rating:
-5 % DEN 5700.00
DEN 6000.00

Залиха

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.0 ПРАТЕНИК факултативна 3. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Враќање&Наплата :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.6/4mm фиксен објектив 50 M IR спектар Поддршка max 128 G ТФ-картичка Аудио : Вграден микрофон Напојување : DC 12 V
За Испорака :
1.

Основни карактеристики

Хоризонтална Резолуција:
700TVL, 900TVL, 1000TVL
Агол На Гледање (Степен):
90°
Технологија:
Инфраред
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Димензии (L x W x D)(mm):
Други
Сензор:
CMOS
Број На Модел На:
Други
Инсталација:
Нормално
Складирање:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 10,за Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Ѕидот Заградата:
страна
is_customized:
Yes
Аудио Излез:
Никој
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Поддржани Мобилни Системи:
Android,iOS,Windows Mobile
Бренд Име:
нови слетување
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Стил:
Куполата На Камерата
боја:
Бела
Напојување:
Нормално
Минимална Осветлување(Лукс):
Други
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Тип:
ip камера
Потрошувачка На Енергија(W):
Други
IR Растојание(м):
Други
Леќа (mm):
3.6 mm
тф-картичка:
Никој
Напојување(V):
5v

Најдобри понуди