• Обновено
Голема 8-9mm Природно Светло Розова Барок Слатководни Бисер Ѓердани 17-nec6271 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

Голема 8-9mm Природно Светло Розова Барок Слатководни Бисер Ѓердани 17-nec6271 трговија на Големо/мало за Бесплатен

Buyers rating:
-38 % DEN 414.00
DEN 667.20

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 8-9mm Светло Розова Барок Природните Слатководни Бисер Ѓердани 17"-nec6271
Опис : Работи : ПРОДАЖБА Голема 8-9mm Светло Розова Барок Природните Слатководни Бисер Ѓердани 17"-nec6271 Должина/големина : 17inch / за 8-9mm Затворач Прстен Облик/ Боја : Барок / Светло Розова S/N : nec6271 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Основни карактеристики

Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Барок
Број На Модел На:
nec6271
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
8-9mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
8-9mm
боја:
светло розова
Обликот:
Барок
Должина:
17 инчи
Материјал Тип:
слатководни бисер
Главниот Камен:
бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
17
Стил:
Романтични

Најдобри понуди