• Обновено
трговија на големо 15 бои имитација sinamay fascinators база со пердув свадба headwear Црква капи за жените црвена коса додатоци

трговија на големо 15 бои имитација sinamay fascinators база со пердув свадба headwear Црква капи за жените црвена

Buyers rating:
-5 % DEN 1175.00
DEN 1236.96

Залиха

ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор
ви благодариме
Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
За Трговија На Големо
Дали ќе поднесе голема цел(Прифати мешани трговија на големо),ве Молиме контактирајте со нас прво,ние им обезбедуваме на најевтиниот цена и ЕМС бесплатен превозот.
Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Превозот И Предавање
Пратката се испраќаат директно од нашиот магацин(жеџијанг,Кина).
Плаќање
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од датумот на купување на трансакцијата. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на т
цена помала од S&H рок од 30 дена од денот на купувањето.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Политика За Наплата
Ние стоиме зад секој производот што го продава.ве молиме за разбирање дека ние само ја пратите пратката преку Кина Пост Воздух Mail ако цел износ Ако вашата цел повеќе од $200,ние ќе направиме се EMS бесплатен превозот .
За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем,и производот мора да биде во својата
на производство оригинална состојба,вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци.

Основни карактеристики

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Пердув
Тип:
Шноли
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
SYF28
Стил:
Новина
Материјал:
Полиестер
Големина:
околу 22cm
боја:
повеќе боја
Материјал:
полиестер ,пердув
Употреба:
повод капи,свадба коса додатоци

Најдобри понуди