• Обновено
Мажите Торба 2017 Мода Човек Воена Гласник на Повик Патување Градите Торба Canva Crossbody Назад Пак Мажите Торба Половината Пакети

Мажите Торба 2017 Мода Човек Воена Гласник на Повик Патување Градите Торба Canva Crossbody Назад Пак Мажите Торба

Buyers rating:
-6 % DEN 324.00
DEN 345.12

Залиха

Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние само брод да се потврди цел адреси.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
Платно
Стил:
Повик
Рака Пад:
20cm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VALINK
Материјал Состав:
Платно
Објектот Должина:
35cm
Број На Модел На:
Жешка Мода Човек Воена Гласник На Повик Патување Градите Торба Canva Крст
Големина S:
30*17*10см
големина L:
35*20*12cm

Најдобри понуди