• Обновено
1 BUC Мода Топла Најновите Luxry Мода Жените Дама Нерѓосувачки Челик Хривнија Кристал Dial Кварц Зглоб Види

1 BUC Мода Топла Најновите Luxry Мода Жените Дама Нерѓосувачки Челик Хривнија Кристал Dial Кварц Зглоб Види

Buyers rating:
-21 % DEN 126.00
DEN 159.36

Залиха


Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Види Случај Дијаметар : Околу 4.0 cm(Дијаметар) Види Бенд Должина : Околу 25см Рака ширина : 2cm Бенд материјал : Нерѓосувачки Челик Случај материјал : не ' Рѓосувачки Челик Спортски стил и Атрактивен дизајн Прецизност Кварц Движење
Нерѓосувачки бенд е удобно со шармантна боја
Секојдневно се Отпорни на Вода (не се за пливање или туширање) Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Види
Како Да Се Направи Цел?
За пребарување на Производи >>> да Ги Додадете во Вашата Шопинг Кошничка >>> Место Цел >>> Направи Плаќање > >> Aliexpress Верификација >>> Пратката >>> Повратни информации
Како За повратни информации?
Ако имате било какви проблеми со вашата нарачка, pls контактирајте со нас прво. Ние ќе ви помогнат.
Оставете 5 ѕвезди за нас, вие ќе добиете бесплатни подароци според својата цел.
Како да ни Обележувач ?
Може да се скенира од видиме и да добиете повеќе попуст.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZS ZHISHANG
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
40mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
25cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
7.8 mm
Број На Модел На:
Жените Се Види
Тип На Објект:
Рачни часовници
Бендот Ширина:
20 mm
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди