• Обновено
VR - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2.5 SUS 304 Нерѓосувачки Челик Издувните V Бенд Менгеме Прирабница за Полнење БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ МЕНГЕМЕ Машки Женски СТРАНАТА ИЛИ normal (НОРМАЛНО)

VR - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2.5 SUS 304 Нерѓосувачки Челик Издувните V Бенд Менгеме Прирабница за Полнење БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ

Buyers rating:
-5 % DEN 984.00
DEN 1036.32

Залиха


start Isv Module Wrap10068
end Isv Module Wrap10068
VR ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2.5" SUS 304 Нерѓосувачки Челик Издувните V Бенд Менгеме Прирабница за Полнење БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ МЕНГЕМЕ
Машки Женски СТРАНАТА ИЛИ НОРМАЛЕН ТИП VR-VC Q25/VC N25+VFM25/VFN25
ИМАМЕ FOUE ТИП :
1.БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ МЕНГЕМЕ + ЖЕНСКИ&МАШКИ ПРИРАБНИЦА
2.БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ МЕНГЕМЕ + НОРМАЛНО ПРИРАБНИЦА
3.НОРМАЛНО МЕНГЕМЕ + ЖЕНСКИ&МАШКИ ПРИРАБНИЦА
4.НОРМАЛНО МЕНГЕМЕ + НОРМАЛНО ПРИРАБНИЦА
Машки / Женски дизајн МОЖЕ да БИДЕ да се обезбеди прирабници остане совршено подреден во средина за најдобар тек е можно.
Машински усна внатре така цевката да биде на заварени може да се лизга во совршено.
Многу уникатен дизајн и неверојатен квалитет.
Пакетот Вклучува :
1 СЕТ x V БЕНД МЕНГЕМЕ ПРИРАБНИЦА за ПОЛНЕЊЕ
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Професионалната инсталација се препорачува.

Основни карактеристики

Бренд Име:
PQY
Година:
00
Име На Модел:
VCQ25/VCN25+VFN25/VFM25
Зафатнина:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
00
Специјални Функции:
00
Тип На Објект:
V бенд стегач за полнење
Нема. на Цилиндри:
00
боја:
како Слика
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
2.5
Точка име :
V бенд стегач за полнење
Местото на Оригиналот:
Тајван
ПОВРШИНА:
Полски
Првиот Клучен Збор :
VBAND
ВТОРИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
менгеме
ТРЕТИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
V бенд стегач за полнење
CUSTOMERIZED:
Yes

Најдобри понуди