• Обновено
Десктоп батерија полнач приклучете го адаптерот за полнење за motorola GP3688/3188 PR400 EP450 CP040/150/160/180/200/380 cb радио батерија полнач

Десктоп батерија полнач приклучете го адаптерот за полнење за motorola GP3688/3188 PR400 EP450 CP040/150/160/180/200/380

Buyers rating:
-43 % DEN 626.00
DEN 1098.24

Залиха

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Основни карактеристики

боја:
Црна
Приклучокот стандард:
Во Евра, Американски
Разговор Опсег:
врз основа на радио
Број На Модел На:
батерија полнач приклучете го адаптерот за полнење за motorola GP3688
Is_Display:
No
Максимален Домет:
3km-5км
Складирање Канал:
врз основа на радио
Димензии:
Како слик прикажани
Бренд Име:
YIDATON
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
врз основа на радио
Материјал:
Пластични
Воки Токи Тип:
Преносни
десктоп батерија полнач:
за motorola GP3688
cb држачи:
батерија полнач приклучете го адаптерот
воки токи Батерија Полнач:
за motorola радио PR400 EP450 CP040
Батерија Полнач На Текст:
200v-240 v

Најдобри понуди