• Обновено
Нови 16 Страници Оклоп Воин Боење Налепница Книга За Деца, Возрасни Намалите Стресот Убие Време Графити Сликарство, Цртање Уметност Книга

Нови 16 Страници Оклоп Воин Боење Налепница Книга За Деца, Возрасни Намалите Стресот Убие Време Графити Сликарство,

Buyers rating:
-19 % DEN 77.00
DEN 95.04

Залиха


Опис На Нови 16 Страници Оклоп Воин Боење Налепница Книга За Деца, Возрасни Намалите Стресот Убие Време Графити Сликарство, Цртање Уметност Книга Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Хартија Тежина : Околу : 43.8 g Боја : Многоцветни Производ Страници : 16 Големина на страница : За 18.3*20cm Пакување Листа : 1 * Книга
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Основни карактеристики

Бренд Име:
BLINGIRD
Публиката:
Деца
Жанр:
Цртан Филм & Стрип
Број На Модел На:
S-N57
Тип:
Книгата

Најдобри понуди