• Обновено
Жените Кинески Стил Кошула Жените Есен Пролет Етничка Црна, црвена Стојат Јака Везени Т-маица Женски Долги Ракави Врвот Blusa

Жените Кинески Стил Кошула Жените Есен Пролет Етничка Црна, црвена Стојат Јака Везени Т-маица Женски Долги Ракави

Buyers rating:
-38 % DEN 1099.00
DEN 1773.12

Залиха

Големина на Табелата & Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Рамо Облека долго Биста Ракав должина Половината cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 35 13.78 58 22.83 82 32.28 63 24.80 72 28.35 L 36 14.17 59 23.39 86 33.86 63.8 25.12 76 29.92 XL 37 14.57 61 23.94 90 35.43 64.6 25.43 80 31.50 XXL 38 14.96 62 24.49 94 37.01 65.4 25.75 84 33.07 3 XL 39 15.35 64 25.04 98 38.58 66.2 26.06 88 34.65 Ве молиме одберете ја големината според детската висина и тежина & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
tb
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
НИСКА LUV
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди