• Обновено
Тактички Airsoft Макбаскет Шлем MICH 2001 Акција Верзија Шлем со NVG Планината и од Страна на Шини

Тактички Airsoft Макбаскет Шлем MICH 2001 Акција Верзија Шлем со NVG Планината и од Страна на Шини

Buyers rating:
-49 % DEN 1913.00
DEN 3751.68

Залиха

За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.
Тактички Airsoft Макбаскет Шлем MICH 2001 Акција Верзија Шлем со NVG Планината и од Страна на Шини
Карактеристики :
Материјал : ABS инженеринг пластика
Доаѓа со NVG планината веќе на насловната на шлем
Големина прилагодливи на брадата & вратот бенд; 7 парчиња сунѓерот соочи внатре
Совршен шлем за airsoft или макбаскет играчи
Глава обемот 56-61cm (22-24 инчи)
Дебелина на шлем : 3мм
Пакет Содржина :
1 x Шлем
Плаќање
Враќање
1. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.

Основни карактеристики

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
FRP
Спорт:
Други
Глава Турнеја:
58-60cm
Стил:
Преносни
Број На Модел На:
mich 2001 шлем
Тип:
Шлем
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Најдобри понуди