• Обновено
(1)AC 6V 9V 12V 15V 18V 24V Излезниот Напон 30W ЕИ Феритни Главниот Влез 220 V 50 hz Вертикална Монтажа на Електрична Енергија Трансформатор EI66*32

(1)AC 6V 9V 12V 15V 18V 24V Излезниот Напон 30W ЕИ Феритни Главниот Влез 220 V 50 hz Вертикална Монтажа на Електрична

Buyers rating:
DEN 381.60

Залиха

(1) 30 W ЕИ Феритни Главниот Влез 220 V 50 hz Вертикална Монтажа на Електрична Енергија Трансформатор Секој обид за 1 buc !!!
Кога ќе конкурираат видот 18 VAC или 24 VAC,ве молиме оставете белешка и порака за кои напон не можете точно треба!!!
Феритни Јадро Модел : ЕИ 66*32
Влезен Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Текст Жица Должина : 170mm ( Црвено )
Излезен Напон : AC 6 V-0-6 V, AC 9 V, AC 9 V-0-9 V, 12 VAC, AC 12 V-0-12 V
Излез Жица Должина : 170mm ( Сина )-слободен
170mm ( Сино - Жолто - Сино )-Двојно
Номинална Моќност : 10 W
Димензија : 69mm*58mm*58mm
Монтирани Теренот-ред : 82mm
Фреквенциски Карактеристики : Ниска Фреквенција
Структурните Стил : Monophase Трансформатор.

Основни карактеристики

Излезниот Напон:
9V, AC 9V-0-9V, AC 12V-0-12V, 18VAC или 24VAC, AC 15V-0-15V, 15V, AC 18V-0-18V, AC 6V-0-6V, 12V, AC 24V-0-24V
Фаза:
Еден
Број На Модел На:
30W
is_customized:
Yes
Калем Број:
Други
Употреба:
Други
Серпентина Структура:
Други

Најдобри понуди