• Обновено
COMFORSKIN Бренд Нови Пристигнувања на Жените Кеси 2018 Жешка Мода Bolsa Европски И Американски Жени Гласник Торба Најдобра Цена За Продажба

COMFORSKIN Бренд Нови Пристигнувања на Жените Кеси 2018 Жешка Мода Bolsa Европски И Американски Жени Гласник

Buyers rating:
-49 % DEN 602.00
DEN 1180.80

Залиха

Ние брод од Кина, normaly тоа е од Кина пост воздухопловната или Epacket или Aliexpress стандард превозот или Хонгконг пост воздухопловната. Забелешка : Боја Разлика - Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашето задоволство е наша цел.Ние брод на светот, и сите производи се со бесплатен превозот за речиси земји. ние ќе ги искористиме картон директно Ако количина е повеќе или волумен е премногу обемни, Ако имате било потребно за пакување, ве молиме контактирајте со нас.54 см) може да се 1-2cm толеранција од мерењето начин. Гаранција и се Враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. вашите повратни информации и критики се исклучително важни за нас. Повратни информации и Осврти 1. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
COMFORSKIN Бренд Нови Пристигнувања на Жените Кеси 2018 Жешка Мода Bolsa Европски И Американски Жени Гласник Торба Најдобра Цена За Продажба
Материјал : Подели Кожа Надеж : Полиестер Димензија : 21 X 13 Х 2 см(1inch=2. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Боја Разлика Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, освен тоа, повеќето од нашите кеси се направени од 100% Вистински Кравја Кожа.

Основни карактеристики

Големина:
21 x 13 x 2 cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Надворешноста:
Отворете Џеб
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Бренд Име:
COMFORSKIN
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
НУ-WL0336A
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Тежина:
0.16 kg
Декорација:
Врежана
Стил:
Европски и Американски Стил

Најдобри понуди