• Обновено
2017 Нови Памук Принцеза Plaid Ракави Вест Фустан И Sress Костим За Деца Децата Девојки Партија Облека Vestidos Т

2017 Нови Памук Принцеза Plaid Ракави Вест Фустан И Sress Костим За Деца Децата Девојки Партија Облека Vestidos

Buyers rating:
-31 % DEN 237.00
DEN 343.20

Залиха

Големината е рамен, ткаенина себе има скалабилност, 3cm грешка е нормално .
Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Сите произведува имаме во акции. Искрено се извинуваме за сите непријатности. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Нови Памук Принцеза Plaid Ракави Вест Фустан И Sress Костим За Деца Децата Девојки Партија Облека Vestidos
Пол : Девојки Деколте : O-Вратот Ракав Должина : без Ракави Цртан филм : Plaid Ракав Стил : Редовни Стил : Симпатична Неврзан Материјал : Памук Боја : Како се покаже Пакет Вклучуваат : 1 PC Фустан
Големина Должина Биста*2 Рамо Соодветна Висина 3 T 47 26 20 90 4 T 50 27 21 100 5 T 54 29 22 110 6 T 58 31 24 120 7 T 62 33 25 130 големина на половина дворови, предлози според вистинската големина. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Swokii
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Повик
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Plaid
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
1:
фустани за девојки
2:
девојки фустани
3:
деца фустани за девојки
4:
Облечи девојката дете
5:
фустани за девојки
6:
облека за девојки
7:
момчињата облека
8:
бебе облека
9:
костим за деца
0:
бебе девојка облека

Најдобри понуди